KONST / Litografier / Färglitografi 14556383
nr 1455 6383
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 243/350. Färglitografi, bildmått: 30x23, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:38:11
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr